Sales

 

Sales Manager 

Jeroen van der Kuip

+31 (0)6 279 791 58  

jeroen@nwsw.nl 

 


Account Management Zuid Nederland

Stephan Mol

+31(0)6 461 600 15

stephan@nwsw.nl

Account Management België

Jill Pans

+32 (0) 479 64 00 78

jill@nwsw.nl

Account Management Midden Nederland

Allard Boverhuis

+31 (0)6 267 039 86

allard@nwsw.nl

Account Management West Nederland

Vincent Vonk

+31 (0)6 526 40 191

vincent@nwsw.nl

Account Management Zuid Nederland

Igor Renes

+31 (0)6 103 23 557

igor@nwsw.nl

Account Management Noord Oost Nederland

Bjorn Borger

+31 (0)6 192 13 470

bjorn@nwsw.nl